Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner - POŠKOZENÉ, ZESVĚTLOVANÉ VLASY

Kód: 367
Neohodnoceno
699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Intenzivně ošetřující kondicionér pro oslabené vlasy. Zpevňuje, uhlazuje a opravuje roztřepené konečky vlasů. 

Detailní informace

Doručení po Brně
ZDARMA
Osobní odběr
Osobní odběr
PŘÍMO V NAŠEM SALONU
OFFICIÁLNÍ DISTRIBUTOR
Veškeré produkty
OD OFICIÁLNÍHO DISTRIBUTORA
ECO FRINEDLY
Balíme Eco-friendly
DÁVÁME OBALŮM DRUHOU ŠANCI

Detailní popis produktu

Kondicionér pro chemicky ošetřené a oslabené vlasy. Účinná celková transformace, obnova vlasů a posílení struktury vlasového vlákna. Nově vytváří síť oslabených vlasových vazeb po 6 aplikacích šamponu a kondicionéru. Zpevnění, uhlazení a náprava roztřepených konečků jsou viditelné po jediném použití.

Vlastnosti a specifikace:

  • O 56% nižší lámavost vlasů v porovnání s běžnou vlasovou péčí
  • Až 11x hladší vlasy
  • O 91% redukce tření při česání
  • Termoochrana až do 230°C
  • 68% zacelených vnějších roztřepených konečků
  • O 82% méně roztřepených konečků
  • Intenzivní péče a ochrana barvy před vyblednutím
  • Koncentrované složení posiluje vlas a zvyšuje jeho odolnost
  • Snižuje lámavost a dodává hebkost

Jak aplikovat:

Aplikujte na čerstvě umyté vlasy se zaměřením od středních délek až ke konečkům, nechejte působit  1-2 minuty a poté opláchněte. Pro dosažení plného efektu použijte v kombinaci s REDKEN ACIDIC BONDING CONCENTRATE SHAMPOO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vlasová kosmetika značky REDKEN vznikla díky podnikavosti a iniciativě americké herečky Pauli Kentové. Častá změna účesů a nešetrné kosmetické zákroky poškodili její vlasy a ona se rozhodla, udělat nejen pro sebe maximum a splnit touhy milionů lidí, kteří hledají šetrnou péči. Proto v roce 1960 začala spolupracovat s kadeřníkem  (REDKEN je kombinací jejich 2 příjmení) a založila si vlastní společnost, která se obrovskou rychlostí stala jednou z nejúspěšnějších značek vlasové péče nejen v USA. Všechny výrobky REDKEN jsou opravdu maximálně šetrné a zároveň extrémně účinné. Pohonem společnosti jsou především velmi talentovaní lidé. Díky spojení těch nejlepších kadeřníků a špičkové laboratoře pro vývoj nových přípravků je dnes REDKEN jednou z nejoblíbenějších značek vlasové péče ve více než 50 zemích světa.

REDKEN je vlasová kosmetika zahrnující kompletní nabídku šamponů, kondicionérů a unikátních péčí, které dodají vaším vlasům vše, co opravdu potřebují. Čtyři desetiletí výzkumu v oblasti proteinů, aminokyselin a pH vedly kosmetiku Redken k revolučním objevům, mezi které se řadí zejména patentovaný Interbond Conditioning System. Toto srdce vlasové péče Redken dodává vlasům kombinaci vysoce specializovaných složek, které transformují vnitřní strukturu vlasu a výrazně zlepšují jeho vnější vzhled.