Bio Ionic

Bio Ionic, Inc., přední společnost v oblasti iontové péče o vlasy, vyvinula pod vedením svého zakladatele a výkonného ředitele Fernanda Romera exkluzivní patentovanou iontovou technologii přirozených iontů, díky níž přirozené negativní ionty prospívají vlasům.

Řada iontových výrobků a nástrojů pro ošetřování všech typů vlasů; tato řada byla vyvinuta zejména za účelem „oživení“ suchých a poškozených vlasů. Mezi tyto kadeřnické potřeby patří iontové žehličky na vlasy, kartáče, iontové kulmy a fény na vlasy.

Bio Ionic vyvinul a patentoval komplex elektricky nabitých minerálů, které se nacházejí hluboko v zemi. Tento „Komplex přirozených iontů“ (Natural Ion Complex™) přirozeně produkuje zdravé ionty a aplikuje je na vlasy. Tyto přírodní minerály a negativní ionty jsou jádrem a základem všech kadeřnických potřeb Bio Ionic a umožňují hluboké ošetření vlasů a jejich hydrataci.

4 položek celkem
kartáč na vlasy eshop
od 649 Kč

Unikátní BlueWave™ čtyřstranné kartáče se zaoblenými hranami pro dokonalý objem vlasu v co nejkratším čase. Zvlněné štětiny nabité nanoiontovými minerály pečují o vlasy, dodávají jim lesk, eliminují statický náboj a poletování vlasů.

Kód: 373/SMA
2987 brushes packshot
890 Kč

Revoluční kolekce kulatých kartáčů, které pečují o vlasy a urychlují jejich vysoušení. 

 

Kód: 244/MED
fen
Novinka
2 990 Kč

Fén profesionální kvality Bio Ionic GoldPro™ Collection.

Kód: 954
827 bio ionic stylewinder bila rotacni kulma na vlasy 25 mm
Novinka
3 490 Kč

Kulma StyleWinder byla navržena tak, aby umožňovala rychlou úpravu vlasů. Povrch vlasů uzamyká a zajišťuje hedvábný efekt. Rychle rozehřívá a upravuje vlasy rovnoměrně s tím, že držák kulmy zůstává chladný.

Kód: 520

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem